Makijaże, fotografia portretowa, metamorfozy, stylizacje.

Poznaj nas

Studio Lipińska to firma, która powstała ze wspólnej pasji matki i córki oraz połączenia naszych umiejętności, którymi wspieramy nasze klientki.
Please specify image url

Dorota Lipińska

Studiując fotografikę w Szkole Plastycznej obserwowałam wpływ makijażu i ubioru na zmianę wizerunku, jak można zmienić osobę tylko poprzez właściwe dobranie tych kluczowych elementów. Od tego czasu zafascynowała mnie ta przemiana. Zainteresowana tematem wpływu wizerunku na psychikę człowieka poszerzałam swoją wiedzę studiując publikacje oraz biorąc udział w różnego typu szkoleniach. Tak rodził się mój pomysł na firmę. Wiele koleżanek musiałam ubrać i umalować zanim zaczęłam myśleć poważnie o tym przedsięwzięciu (głównie za ich namową), dopiero jak poczułam, że rynek zaczął być gotowy na powszechnie dostępne stylistki i makijażystki podjęłam decyzje o rozpoczęciu działalności. Fotografia zawsze była jakby nieodłącznym elementem usługi (zdjęcia przed i po makijażu, w różnych stylizacjach, ubraniach), jednak dopiero po namowie zachwyconych klientek zdecydowałam się powrócić do profesjonalnej fotografii i zaczęłam wykonywać portretowe sesje zdjęciowe. Niesamowicie jest obserwować jak pozytywnie zmienia się osoba, gdy patrzy na siebie moimi oczami. Zaczyna dostrzegać w sobie piękno, które ja widzę, a dzięki zdjęciom mogę to udowodnić.
Please specify image url

Katarzyna Lipińska

Od najmłodszych lat miałam okazje uczyć się makijażu od mojej mamy – początkowe „podaj wacik”, przemieniło się w pasję makijażu, która trwa do dziś. Ponadto jestem absolwentka dwóch wydziałów Politechniki Gdańskiej. Dzięki tej uczelni rozwinęłam swoje umiejętności menadżerskie, a współpracując z mamą mam okazję od najmłodszych lat aktywnie uczestniczyć w wielu projektach, pokazach, sesjach zdjęciowych. Dziś łączę swój talent artystyczny ze zdolnościami organizatorskimi, które wykorzystuję przy współprowadzeniu firmy. Nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje biorąc udział w kursach i szkoleniach. Satysfakcję sprawia mi wydobywanie naturalnego piękna za pomocą makijażu.