Makijaże, fotografia portretowa, metamorfozy, stylizacje.

Nie mam, co na siebie włożyć! – Brzmi znajomo?
Zakupy ze Stylistką to inwestycja i oszczędność – czasu i pieniędzy, bo ile razy zdarzyło Ci się kupić coś pod wpływem emocji, trendów – a teraz leży w szafie już drugi sezon?

 

Dzięki spotkaniu zyskasz znacznie więcej niż nowe ubrania, dowiesz się prostych zasad jak podkreślać zalety swojej figury, oddziaływanie koloru i dodatków. Efektem będzie zestawi indywidualnie dopasowanych (również do Twojej osobowości) ubrań, które możesz łączyć modułowo sprawiając, że zawsze wyglądasz świetnie.

A dzięki mojej wiedzy i doświadczeniu ja oszczędzam Twój czas i pieniądze, wybierając te miejsca, gdzie naprawdę warto zajrzeć i „upolować” coś wyjątkowego.

Zakupy rozpoczynam od wspólnej rozmowy, opowiesz mi, jakie są twoje potrzeby i oczekiwania, razem ustalimy plan działania, co chcesz kupić, na jaką okazję – jaki jest twój budżet.

Spotkanie to jest często kolejnym z etapów metamorfozy, ponieważ uwzględniają wyniki analizy kolorystycznej, analizy sylwetki, dzięki temu, później będzie ci znacznie łatwiej poradzić sobie w tak trudnym temacie jak „zakupy”.

Wybierzemy się na wycieczkę, podczas której podpowiem, pokażę sklepy, w których można kupić to czego szukasz. Dzięki temu zyskasz doskonałe samopoczucie i zadowolenie z własnego wyglądu.

Ilość osób:       1 osoba
Czas trwania:  do 4 godz.
Miejsce:           preferowane duże Centra Handlowe, m.in. Galeria Bałtycka, Klif Gdynia, Riviera

Studio Lipińska - zakupy ze stylistką

Zakupy ze Stylistką

 

Studio Lipińska - zakupy ze stylistką

Zakupy ze Stylistką