Makijaże, fotografia portretowa, metamorfozy, stylizacje.

Warsztaty z Lan Nguyen-Grealis

Pod koniec września miałyśmy ogromna przyjemność uczestniczyć w warsztatach makijażu artystycznego z Lan Nguyen – Grealis, które nie byłby by możliwe bez współpracy z Kryolan City Warszawa.

Lan Nguyen Grenalis

Lan Nguyen Grenalis

Lan jest najmłodszą zwyciężczynią mistrzostw Golden Mask Award (2013) w kategorii makijaż, oraz zwyciężczynią Narodowych Mistrzostw Makijażu Profesjonalnego. Mając świadomość, że jak my jest samoukiem spotkanie zapowiadało się bardzo ekscytująco.

Lan Nguyen-Grealis autorka książki Art & Makup

Lan Nguyen-Grealis autorka książki Art & Makup

 

Pomimo przeziębienia, które złapało Lan, z wielkim zaangażowaniem i pasją opowiadała nam o sobie, o inspiracjach i kulisach powstawania książki (współpracy z firmą Kryolan, fotografikami i modelkami). Jest bardzo ciepła, otwarta i przemiła. Wspominała również, że bardzo lubi Polaków i ma kilkoro utalentowanych artystów w swoim team’ie.

Lan Nguyen-Grealis makijaż pokazowy

Lan Nguyen-Grealis makijaż pokazowy

Podczas pokazu i warsztatów krok po kroku prezentowała elementy makijaży prezentowanych w książce oraz najnowsze trendy obecne w makijażach na wybiegach. Było czuć i widać jej ogromną świadomość używania produktów, działania światła, użycia kolorów oraz faktur. Ponad to z chęcią odpowiadała na nasze pytania, cierpliwie tłumaczyła proces powstawania danego look’u. Podczas zajęć udzielała osobistych wskazówek i sugestii jak poprawić swoją technikę.

Warsztaty z Lan Nguyen-Grealis - zdj. Kryolan

Warsztaty z Lan Nguyen-Grealis – zdj. Kryolan

Gorąco polecamy jej książkę- jest pełna wysokiej jakości zdjęć makijaży i stylizacji wraz z opisami – czysta inspiracja!

Gala Amber Look 2015

O autorze

Dorota Lipińska

Dorota Lipińska

Trener Wizerunku i Fotografik, certyfikowany Stylista Szkoły Stylistów Moniki Jaruzelskiej i Magazynu Elle.

Zapraszamy do dyskusji

Loading Facebook Comments ...